Sponsorluk

Geliştiriciler ve proje sahiplerine önem veriyoruz.

Bilisimist , özgün girişim fikirlerini destekleme misyonu ve sosyal sorumluluk anlayışı geregi, web sitelerine ve projelerine hosting sponsorluk destegi vermektedir. Sponsorluk desteğinden yararlanmak için satış öncesi ekibimizle irtibata geçiniz .Sponsor hosting hizmetimiz açık kaynak kodlu yazılım geliştiricilerine ait sitelere barındırma hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Bu tür açık kaynak kodlu uygulamalara ait, proje destek siteleri, proje resmi siteleri, proje bilgilendirme siteleri bu hizmetimizden faydalanabilirler.

Bilişimist , sponsorluk programı kapsamında belirlediği ölçülere göre seçeceği, günlük tekil ziyaretçi sayısı 500'ün üzerinde olan sitelere sadece alan barındırma (host) desteği sağlayacaktır. Ancak kimi özgün siteler için bu sayıyı dikkate almayabilir fakat daha önceden kurulmuş bir site yada özgün bir proje şartı aranmaktadır.
Sponsorluk desteğinin süresi bir (1) yıldır. Bu süre anlaşma dışına çıkılmadığı sürece uzatılabilir.
Sponsorluk desteği alan site, sitesinin en altında (footer) da hosting sponsorluğunu belirtmelidir.
Sitenin kendisine ait bir alan adının (domain) olması gerekmektedir. Alan adı alınmaması durumuda SubDomain Tahsis edilecektir.
Siteye tahsis edilen hosting alanında bir başka site bulunamaz, alan bir başka siteye/kişiye/kuruma devredilemez.
Başvuru formunda beyan edilen bilgiler, doğru olmalıdır. bilgilerin doğrulanması amacıyla ek bilgi ve belge istenebilir.
Bilişimist, sponsorluk kapsamında desteklenen siteden herhangi bir ücret talep etmez.
Sponsorluk kapsamında desteklenen site, bilişimistin "ücretsiz destek" hizmetinden ayırt edilmeksizin yararlanabilir. Hatta projesinde gerekli kod döküman temin edilebilir.
Hosting Sponsorluk Programı, "Hosting Sponsorluk Programı Sözleşmesi" kapsamındaki maddeler uyarınca yürütülür.
Bilişimist tüm bu maddeler uyarınca proje kapsamında projeye ek olarak madde ekleyebilir. 

Özgün

Projeler